Rapolo Šaltenio progimnazijos komanda
2015 m. vasario 12 dieną, Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti futbolo aikštelėje pareiškė 4 mokyklos: Vyturių, Rapolo Šaltenio progimnazijos, „Žiburio" pradinė mokykla ir mokykla-vaikų darželis „Varpelis".
Pirmąją vietą iškovojo Rapolo Šaltenio progimnazijos pradinukai, kurie nugalėjo visus savo priešininkus. Antrąją vietą iškovojo „Žiburio" pradinė mokykla, trečiąją mokykla-vaikų darželis „Varpelis", ketvirtąją – Vyturių progimnazija.
Nugalėtojų komandoje žaidė Daumantas Keina, Gustas Šerepėka, Paulius Simonavičius, Deividas Gylys, Laurynas Maigys, Lukas Rimša, Vakaris Žukauskas, Mantas Česas, komandos vadovė Rita Šerienė.
Varžybų geriausiu puolėjas pripažintas Daumantas Keina (Rapolo Šaltenio progimnazija), geriausias vartininkas – Laurynas Aukštuolis (mokykla-vaikų darželis „Varpelis), geriausias gynėjas Matas Bajorunec („Žiburio" pradinė mokykla).