Kovo 26 dieną Utenos DSC vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti prie šaškių lentos pareiškė 10 mokyklų, kurio buvo suskirstytos į tris pogrupius. „A“ pogrupis - Krašuonos progimnazija, „Žiburio“ pradinė mokykla, Vyturių progimnazija, Aukštakalnio pradinė mokykla, „B“ pogrupis – R. Šaltenio progimnazija ir mokyklos – vaikų darželiai „Eglutė“ ir „Varpelis“, „C“ pogrupis – Vyžuonų, Saldutiškio ir Leliūnų pradinės mokyklos.

Nuotraukoje Krašuonos progimnazijos komanda

„A“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos pradinukai (vadovė R. Rimšelienė) Naglis Bražėnas, Ernestas Petrėnas, Domantas Gečiauskas ir Eva Pernavaitė, antrąją vietą iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos, trečiąją – „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai. „B“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo – M/D „Varpelis“ šaškininkai (vadovė Daiva Česnavičienė) Eimantas Indrašius, Naglis Daubaras, Lukas Celujevas ir Eidvilė Radzevičiūtė, antrąją – R. Šaltenio progimnazija, trečiąją – M/D „Eglutė“. „C“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Saldutiškio pagrindinė mokyklos pradinukai (vadovė Diana Stundžienė) Mantas Lamauskas, Kristupas Narkūnas, Jurga Vaitkutė ir Gabrielė Lipeikaitė, antrąją – Leliūnų pagrindinė mokykla, trečiąją – Vyžuonų pagrindinė mokykla.
Pogrupiuose „A“, „B“ ir „C“ pirmas vietas iškovojusios komandos varžėsi tarpusavyje, dėl Super taurės ir teisės dalyvauti tolimesnėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse varžybose. Super taurę iškovojo Krašuonos progimnazijos pradinukai.