Gegužės 26 dieną „Utenio“ stadione  vyko Olimpinės dienos renginiai.  Šventės dalyviai  dalyvavo  simbolinės Olimpinės mylios bėgime (1,988 km) bei įvairiuose konkursuose.  Sveikinimo žodį tarė Utenos DSC direktoriaus pavaduotojas sportui Algirdas Bivainis,  o  į startą   palydėjo Lietuvos olimpinio komiteto asamblėjos narys, Utenos DSC direktoriaus pavaduotojas Kazys Damidavičius. Bėgime dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių. Merginų grupėje pirmoji įveikė mylią Emilė kaškauskaitė, antrąją vietą iškovojo Liepa Sadaunikaitė, trečiąją – Silvija Stankevičiūtė. Vaikinų grupėje nugalėjo Evaldas Žalnierius, antrąją vietą iškovojo Mantas Saliamonas, trečiąją – Modestas Katinas. Olimpinės mylios bėgimo prizininkai buvo apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos RT prizais ir medaliais, o visi dalyviai gavo IOC Prezidento Thomo Bacho ir NOC Prezidentės D. Gudzinevičiūtės pasirašytus diplomus. Konkursų prizininkai buvo apdovanoti Utenos DSC saldžiais ir gaiviais prizais.