IMG_4364Medium
IMG_4442Medium
1/6

Orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2016“

Į rudenėjantį Skaistašilio mišką rinkosi orientavimosi sporto mėgėjai, kur vyko varžybos „Ruduo-2016“. Varžybose dalyvavo Utenos ir kaimyninių rajonų orientacininkai. Šios varžybos turi ilgiausią istoriją, kurios vyko jau 28 kartą. Varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos jaunųjų turistų ir orientacininkų klubas „Skaistašilis“. Dėl asmeninių apdovanojimų varžėsi ir suaugusieji, kur vyrų grupėje nugalėjo Utenos Plk. Pr. Saladžiaus 9-osios rinktinės atstovas Edvardas Zavadskas. Moterų tarpe nenugalima buvo Živilė Kanapkienė (Molėtai), antrą ir trečią vietą iškovojo šaulių rinktinės atstovės Ūla Kauzaitė ir Simona Eigėlytė. Jaunių tarpe nugalėjo Dauniškio gimnazijos atstovai Deimantė Katinaitė ir Evaldas Žalnierius. Jaunučių tarpe nugalėtojais tapo taip pat Dauniškio gimnazijos atstovai Laura Pervenytė ir Modestas Katinas. Vaikų tarpe iki 14 metų, kurie dalyvavo gausiausiai mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Silvija Tubaitė, antra buvo Ineta Papuškaitė ir trečia – Greta Bučytė (visos iš Molėtų progimnazijos). Berniukų tarpe pirmas buvo Kajus Dragūnas (Molėtų rajono Suginčių pagr. m-kla), antrą – Faustas Kurbatavičius ir trečią – Lukas Adomavičius iš Molėtų progimnazijos. Tarp pačių mažiausių mergaičių nugalėjo Kamilė Šeikytė, antra buvo Indrė Gaidytė ir trečia – Giedrė Petrauskaitė visos iš Molėtų rajono Suginčių pagrindinės mokyklos. Vaikų tarpe nenugalimas buvo Daumantas Sinkevičius (Molėtų rajono Suginčių pagr. m-kla) aplenkęs savo draugą Tomą Pivorą ir trečias Utenos šaulių atstovas Mantas Žernys. Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Molėtų rajono Suginčių pagrindinė mokykla, antri Molėtų progimnazijos atstovai ir treti Pulk. Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės šauliai.