IMG_4684Medium
IMG_4703Medium
IMG_4709Medium
1/4

2016 spalio 4 dieną Utenoje ,,Skaistašilio“ pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti ir atviros lengvosios atletikos kroso varžybos ,,Aukštaitija-2016“.

Mokinių kroso varžybose 5-6 klasių grupėje pirmas vietas iškovojo Nerija Matelytė (R. Šaltenio progimnazija) ir Karolis Šutinys (Krašuonos progimnazija). 7-8 klasių grupėje Sandra Pervenytė (R.Šaltenio progimnazija)  ir Deividas Dijokas (Krašuonos  progimnazija). 9-10 klasių grupėje nepralenkiami buvo Dauniškio gimnazijos sportininkai - Laura Pervenytė ir Modestas Katinas. 11-12 klasių grupėje taip pat nugalėjo Dauniškio gimnazijos sportininkai - Deimantė Katinaitė ir Evaldas Žalnierius. Komandinėje įskaitoje progimnazijų grupėje 1 vietą iškovojo Krašuonos progimnazija, antrąją – Aukštakalnio progimnazija, trečiąją – R.Šaltenio progimnazija. Gimnazijų grupėje pirmąją vietą iškovojo – Dauniškio gimnazija, antrąją – A.Šapokos gimnazija, trečiąją -  „Saulės“ gimnazija. Atvirose lengvosios atletikos kroso varžybose ,,Aukštaitija-2016“ mergaičių 5-6 klasių grupėje 1 vieta iškovojo Nerija Matelytė (Utena), 2 vieta Gerda Kirkytė (Kupiškio KKSC) 3 vieta Vestina Aleknaitė (Kupiškio KKSC). Berniuku grupėje visas prizinias vietas užėmė uteniškiai Karolis Šutinys, Vakaris Žukauskas, Vismantas Umbrasas. 7-8 klasių grupėje: 1 vieta Viktorija Karklelytė (Švenčionys), 2 vieta Sandra Pervenytė (Utena), 3 vieta Fausta Rutkauskaitė (Utena). Berniuku grupėje: 1 vieta Justas Sažinas (Švenčionys), 2 vieta Alanas Šablickas (Kupiškio KKSC), 3 Deividas Dijokas (Utena). 9-10 klasių merginų grupėje: 1 vieta Laura Pervenytė (Utena), 2 vieta Gintarė Martinkėnaitė (Švenčionys), 3 vieta Monika Černaiuskaitė (Utena). Vaikinų grupėje: 1 vieta Modestas Katinas (Utena), 2 vieta Mažvydas Bivainis (Utena), 3 vieta Deividas Draginas (Kupiškio KKSC). 11-12 klasių merginų grupėje visas prizinias vietas užėmė uteniškės: 1 vieta Deimantė Katinaitė, 2 vieta Marija Šyvytė, 3 vieta Martyna Biliūnaitė. Vaikinų grupėje taip pat visas prizinias vietas užėmė uteniškiai 1 vieta Evaldas Žalnierius (Utena), 2 vieta Martynas Stundžia (Utena), 3 vieta Domantas Trinkūnas.