Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Pradinukų smiginio varžybos

Gruodžio 7 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą dalyvauti varžybose pareiškė 6 mokymo įstaigos, Vyturių, Krašuonos, R.Šaltenio progimnazijos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus ir mokyklos – darželiai „Varpelis“ ir „Eglutė“. Varžybos vyko „A“ ir „B“ mokyklų grupėse.

„A“ mokyklų grupėje pirmąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo Vyturių progimnazija, antrąją – Krašuonos progimnazijos II komanda, trečiąją – Krašuonos progimnazijos I komanda. Asmeninėje įskaitoje mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Emilija Vaičytė (332 tšk.) (Vyturių progimnazija), antrąją Gabija Tūzaitė (294 tšk.) (Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius), trečiąją – Elinga Bagočiūnaitė (264 tšk.) (Krašuonos progimnazijos II komanda). Berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Jonas Grigaravičius (351 tšk.) (Krašuonos progimnazijos II komanda), antrąją Titas Didžgalvis (324 tšk.) (Vyturių progimnazija), trečiąją – Aistis Linka (278 tšk.) (startavęs individualiai). „B“ grupėje pirmąją vietą iškovojo mokykla - darželis „Varpelis“, antrąją mokykla – darželis „Eglutė“, trečiąją – R.Šaltenio progimnazija. Asmeninėje įskaitoje mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Paulina Žemaitytė (324 tšk.) (M/D „Eglutė), antrąją – Justė Bernotaitė (237 tšk.) (M/D „Eglutė“), trečiąją – Gabija Paunsnytė (231 tšk.) (M/D „Varpelis“). Berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Oskaras Urbanovičius (388 tšk.) (M/D „Varpelis“), antrąją – Justas Vinikas (319 tšk.) (M/D „Varpelis), trečiąją – Nojus Pranskūnas (319 tšk.) (M/D „Varpelis). Komandos – nugalėtojos buvo apdovanotos DSC taurėmis, diplomais, prizininkės – diplomais. Mokiniai, asmeninėje įskaitoje iškovoję prizines vietas - medaliais ir diplomais.