Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė D. Maselskienė vykdydama Utenos aspkrities vyriausiojo policijos komisariato kartu su Utenos rajono savivaldybe 2016 m. prevencinį projeką „Jaunimas už gyvenimą be alkoholio ir tabako“, bei bendradarbiaudama su Utenos daugiafunkcio sporto centro atstovais ir plaukimo treneriais, š.m. gruodžio 7 d. Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukimo baseine surengė prevencinį renginį skirtą Utenos krašto vaikams ir jaunimui „Policijos bičiulioAmsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016”. Šio renginio tikslas - skatinti Utenos krašto vaikus ir jaunimą gyventi sveiką gyvenimo būdą, aktyviai sportuoti, prasmingai leisti laisvalaikį, ugdyti garbingus elgesio principus, didinti netoleranciją žalingų įpročių vartojimui. Taip pat populiarinti plaukimo sportą Utenos miesto ir rajono vaikų tarpe, išaiškinti geriausius plaukikus. Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinėse plaukimo varžybose dalyvavo 136 Utenos krašto vaikai ir jaunuoliai, kuriuos varžybų metu palaikė gausus būrys susirinkusių šeimos narių ir bičiulių.

Dalyviai plaukimo varžybų programoje buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes:

I amž. gr. – 2007 m. ir jaunesni mergaitės/berniukai;

II amž. gr. – 2005 - 2006 m. mergaitės/berniukai;

III amž. gr. – 2002 - 2004 m. mergaitės/berniukai;

IV amž. gr. – 2001 m. ir vyresni mergaitės/berniukai;

I amž. gr. - 50 l/st.;

II amž. gr. - 50 l/st.; 100 l/st.;

III amž. gr. - 50 l/st.; 100 l/st.;

IV amž. gr. - 50 l/st.; 100 l/st.

Renginio atidarymo metu Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas pasveikino plaukimo varžybų dalyvius ir jų šeimų narius, bičiulius susirinkusius į prevencinį renginį „Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016”. Vadovas pasidžiaugė, kad Utenos krašto jaunimas aktyviai sportuoja, gyvena sveiką gyvenimo būdą, o šeimos nariai aktyviai palaiko savo vaikus dalyvaujančius varžybose. Vadovas visiems dalyviams palinkėjo gero starto, gerų rezultatų, sėkmės varžybose, o jų šeimų nariams geros nuotaikos, gražių ir šiltų artėjančių švenčių. Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriaus pavaduotojas A. Bivainis pasidžiaugė glaudžiu policijos pareigūnų bendradarbiavimu organizuojant šį prevencinį renginį skirtą Utenos krašto jaunimui. Tokie prevenciniai renginiai kaip šis, paskatina vaikus ir jaunimą sportuoti, siekti gerų rezultatų, ugdo vaikų ir jaunimo garbingus elgesio principus, didina jaunimo netoleranciją žalingų įpročių vartojimui. Prasidėjus plaukimo varžyboms Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukimo treneriai sąžiningai teisėjavo ir skaičiavo plaukimo rezultatus, o policijos bičiulis Amsius aktyviai palaikė plaukikus, džiugino mažuosius plaukimo dalyvius, stengėsi juos nuraminti, kad šie nesijaudintų, susikauptų ir ramiai pasiruoštų plaukimo startui. Susumavus plaukimo dalyvių rezultatus buvo išrinkti ir paskelbti varžybų nugalėtojai. Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinių plaukimo varžybų dalyviams - nugalėtojams užėmusiems pirmą, antrą, trečią vietą buvo įteikti policijos bičiulio Amsiaus medaliai, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkos raštai. Policijos bičiulis Amsius visiems šventės dalyviams dovanojo saldainius, šviesą atspindinčius atšvaitus, kad vaikai eidami į plaukimo treniruotes tamsiu paros metu visada butų saugūs.