Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos

Sausio 18 dieną Utenos DSC krepšinio salėje vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mokyklos varžėsi dvejose grupėse: „A“ grupėje – Krašuonos, Vyturių progimnazijos, „Žiburio“ (2 komandos) ir Aukštakalnio pradinės mokyklos (2 komandos), „B“ grupėje – mokyklos - darželiai „Varpelis“ ir „Eglutė“. Pirmąją vietą „A“ grupėje iškovojo Vyturių progimnazija, antrąją – Aukštakalnio II komanda, trečiąją – „Žiburio“ I komanda. „B“ grupėje pirmąją vietą iškovojo mokykla - darželis „Eglutė“, antrąją – mokykla - darželis „Varpelis“. „A“ grupės aukso medaliais pasipuošė - Titas Didžgalvis, Arminas Čekuolis, Aistis Linka, Nojus Žuronskas, komandos vadovė Rima Raudonienė, „B“ grupės čempionai – Titas Deveikis, Justė Bernotaitė, Dovydas Černiauskas, Tajus Norkūnas, komandos vadovė Valda Venclovienė.