Baigėsi Utenos miesto gimnazijų krepšinio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Gimnazistai rungtyniavo dvejose amžiaus grupėse – 1999 m. gimimo ir mokyklų rinktinių.  Abiejose grupėse komandos pasiskirstė vienodai. Nugalėjo Utenos Adolfo Šapokos gimnazistai. 1999 m. gimimo vaikinų komandoje žaidė Ž. Čyvas, Ž. Bareikis, T. Rinkevičius, A. Bražiūnas, B. Blažys, M. Sinica, K. Gaižauskas, D. Čekas, komandos vadovas A. Matulis. Mokyklos rinktinę atstovavo M. Kietis, M. Liuima, V. Penkaitis, P. Janaščius, A. Treinys, T. Tumas, I. Rimkevičius, D. Treinys, O. Kubiliūnas, V. Tutkus, A. Skrebiškis, komandos vadovas R. Vaitkus. Antrąją vietą iškovojo Dauniškio gimnazijos vaikinai, trečioje liko „Saulės“ gimnazijos komandos.

Vasario 3 d. Utenos DSC vyks Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės varžybos, kuriose ir dalyvaus  Utenos DSC taurės laimėtoja  - A. Šapokos gimnazijos vaikinų, gim 1999 m., komanda.

Varžybų nuotraukos >>>