Stipriausi rajono mokiniai susirinko į Utenos DSC, kur vyko svarsčio kilnojimo varžybos. Dalyviai varžėsi penkiose svorio kategorijose. Mergaitės atliko  rovimo veiksmą su 12 kg svarmeniu, o berniukams sumavosi 16 kg.  svarmens stūmimo ir rovimo rungtyse iškovoti taškai. Merginų grupėje nugalėjo Eglė Zarankaitė, (A. Šapokos gimn.) - 107 rovimai. Vaikinų atskirose svorio kategorijose DSC taures iškovojo Eligijus Šinkūnas  (A. Šapokos gimn.) – 30 stūmimų ir 80 rovimų, Arnas Puodžiukas (A. Šapokos gimn.) – 19 stūmimų ir 109 rovimai, Deividas Kanapeckas ("Saulės" gimn.) - 23 stūmimai ir 80 rovimų, Žygimantas Beikus ("Saulės" gimn.) – 31 stūmimas ir 60 rovimų. Susumavus komandinius rezultatus nugalėjo A. Šapokos gimnazijos komanda, antroje vietoje "Saulės"  gimnazistai, trečioje – Dauniškio gimnazijos rinktinė. Nuotraukoje A. Šapokos gimnazijos rinktinė.