2017-03-21_plaukimas4
2017-03-21_plaukimas5
1/5

Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos

Utenos daugiafunkcio sporto centro baseine vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti

. Į baseiną susirinko mokiniai iš Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos, M/D „Varpelio“ ir Krašuonos, R.Šaltenio progimnazijų. Mokyklos buvo suskirstytos į du pogrupius: „A“ pogrupis Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius ir Aukštakalnio pradinė mokykla, „B“ pogrupis M/D „Varpelis“, R.Šaltenio ir Krašuonos progimnazija. Pradinukai varžėsi trijose rungtyse: 25 m laisvu stiliumi (mergaitės, berniukai), estafetinis plaukimas 4x25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta (mergaitės, berniukai) ir estafetinis plaukimas 4x25 m laisvu stiliumi (mergaitės, berniukai). Plaukiant 25 m laisvu stiliumi merginų tarpe „A“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Elžbieta Guobužaitė, „Žiburio“ skyrius (16,49), antrąją– Rasa Bartasūnaitė, Aukštakalnio pradinė mokykla (17,26), trečiąją– Liepa Jakubonytė, Aukštakalnio pradinė mokykla (17,88). „B“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo– Eva Jotkaitė, M/D „Varpelis“ (17,86), antrąją– Indrė Petrovaitė, Krašuonos progimnazija (18,59), trečiąją- Rugilė Kacinauskaitė, R. Šaltenio progimnazija (18,89). Vaikinų tarpe „A“ pogrupyje pirmąsias vietas iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus plaukikai– Titas Zabulionis (15,61), Emilis Bražėnas (16,04), Titas Gavėnas (17,40). „B“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Mantas Gadliauskas, Krašuonos progimnazija (16,60), antrąją– Jokūbas Raukštus, M/D „Varpelis“ (19,23), trečiąją– Mindaugas Marcinkevičius, R. Šaltenio progimnazija  (21,10). Susumavus visus taškus, komandinėje įskaitoje „A“ pogrupyje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus berniukų komanda ir Aukštakalnio pradinės mokyklos mergaitės, „B“ pogrupyje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Krašuonos progimnazijos mergaičių ir berniukų plaukikai. Kovo 17 dieną Kauno Centro sporto mokyklos baseine vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės plaukimo varžybos. „A“ pogrupio pirmąsias vietas iškovojusios komandos atstovavo Uteną. Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus berniukų komanda iškovojo pirmąją vietą, o Aukštakalnio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda – penktąją.