2017-04-25_krosas_rinktins
2017-04-25_pradinukai
1/4

Lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

Balandžio 25 d. Skaistašilio pušyne, šalia „Utenio“ stadiono,  vyko  Utenos rajono mokinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos, skirtos DSC taurei laimėti.

Varžybose dalyvavo mišri vienos mokyklos komanda, kurios sudėtis 4 mergaitės ir 4 berniukai. Kiekvienas pradinukas turėjo įveikti 300 metrų atkarpą, 5-12 klasių mokiniai -500 metrų. Varžybas pradėjo pradinių klasių mokiniai. Pirmieji finišo liniją kirto Krašuonos progimnazijos atstovai. Komandoje dalyvavo Austėja Barzdaitė, Tadas Gylys, Austėja Baltuškonytė, Rapolas Gylys,  Viltė Fiodorovaitė, Ugnius Čepaitis,  Justė Adomėnaitė, Lukas Čepaitis, komandos vadovė A.  Perneveckienė. Antrąjį rezultatą parodė Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyraius rinktinė. 5-6 klasių grupėje nugalėjo Krašuonos progimnazijos rinktinė. Estafetinę lazdelę nešė Austėja Jučiūtė, Titas Augulis, Kamilė Vaitkevičiūtė, Mintaras Jackūnas, Justina Bazytė, Jokūbas Kandratavičius, Eva Pernavaitė, Karolis Šutinys, komandos vadovas G. Šutinys. Antrąją vietą iškovojo Aukštakalnio progimnazijos komanda, trečiąjį rezultatą parodė Vyturių progimnazijos rinktinė. 7-8 klasių grupėje pirmieji finišavo Vyturių progimnazijos   bėgikai. Estafetinę lazdelę nešė Greta Baskevičiūtė, Erikas Katinas, Giedrė Valančiauskaitė, Matas Narkūnas, Meida Mikalauskaitė, Arijus Survila, Fausta Rutkauskaitė, Nedas Mikalauskas, komandai vadovavo A. Savickas. Mokyklų rinktinių grupėje nugalėjo Dauniškio gimnazijos rinktinė, kurios sudėtyje estafetę bėgo Laura Pervenytė, Modestas Katinas,   Agnė Sorokaitė, Kernius Puodžiukas, Martyna Biliūnaitė, Karolis Ubeika, Deimantė Katinaitė, Evaldas Žalnierius, komandai vadovavo R. Kraulišienė. Antrąjį rezultatą parodė A. Šapokos gimnazijos rinktinė.