Startavo dviračių sporto sezonas

Balandžio 23 d. Krekenavoje vykusiose asmeninėse lenktynėse laikui startavo 2017 m. Lietuvos dviračių sporto sezonas. Sėkmingai sezoną pradėjo jaunieji Utenos daugiafunkcio sporto centro dviratininkai. Jaunučių grupėje 4 vietą iškovojo Augustas Janulis, 10- Eitvilas Aželis, jaunių grupėje – 7 v. Alanas Marcinkėnas, 9 v. – Paulius Valiukas, mergaičių grupėje 9 v. – Greta Baskevičiūtė. Varžybose Birštone prasidėjo Lietuvos plento taurės 6 etapų varžybos, į kurias užsiregistravo daugiau kaip 500 sportininkų. Puikiai jose startavo uteniškiai. Nugalėtojais savo amžiaus grupėse tapo – Augustas Janulis (V16), Greta Baskevičiūtė (M14), Kotryna Stakšytė (M13). Trečiąją vietą užėmė Dovydas Vaitkevičius (V16), ketvirtąją Augustė Rusakevičiūtė (M16), šeštąją Eitvilas Aželis (V16).