„Utenos rajono miestelių taurė – 2017“ – kirdeikiečiams

Aktyvinant rajono miestelių bendruomenių gyvenimą jau eilę metų vyksta krepšinio varžybos „Utenos rajono miestelių taurė“, kurių tikslas prisidėti prie gyventojų užimtumo gerinimo. Šių metų varžybose dalyvavo Kuktiškių, Daugailių, Vyžuonų, Pakalnių, Vaikutėnų, Kirdeikių komandos. Po pusfinalio varžybų, kur Vaikutėnai rezultatu 80:44 įveikė Vyžuonas, Kirdeikiai 73:71 – Pakalnius. Finalinėse varžybose dėl 3-4 vietų susitiko Pakalniai – Vyžuonos, kuriose rezultatu 69:65 laimėjo Pakalniai, iškovodami trečiąją vietą. Pagrindiniame finale Kirdeikiai rezultatu 91:71 įveikė Vaikutėnus ir antrą kartą iš eilės iškovojo nugalėtojų vardus. Kirdeikių komandoje žaidė: Aurimas Jakštonis, Paulius Kazlauskas, Aurimas Guiga, Remigijus Guiga, Martynas Štaras, Šarūnas Bikus, Šarūnas Strakšys, Tomas Arys. Naudingiausias turnyro žaidėjas Remigijus Guiga (Kirdeikiai), rezultatyviausias Deividas Graužinis (Vaikutėnai).