2017-05-04_lengvoji2
2017-05-04_lengvoji3
2017-05-04_lengvoji4
1/5

Saulėtą gegužės 3 dieną „Utenio“ stadione vyko Utenos rajono lengvosios atletikos varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Dėl apdovanojimų mokiniai varžėsi septyniose asmeninėse rungtyse ir estafetiniame bėgime 4x100 m mergaičių ir berniukų grupėse. Utenos DSC komandines taures iškovojo Dauniškio gimnazijos mergaičių ir A. Šapokos gimnazijos berniukų komandos. Varžybų nugalėtojais tapo: 100 m. – Deimantė Katinaitė (Dauniškio gimnazija) ir Lukas Eigėlis ( startavo indvidualiai), 400 m.  – Monika Černiauskaitė ( A. Šapokos gimnazija) ir Evaldas Žalnierius  (Dauniškio gimnazija), 800 m. – Aistė Morkvėnaitė (Dauniškio gimnazija) ir Dominykas Žvirblis (A. Šapokos gimnazija) 200 m.- Deimantė Katinaitė ir Modestas Katinas , šuolis į tolį – Laura Pernevytė (Dauniškio gimnazija) ir Paulius Ivaškevičius (A. Šapokos gimnazija), rutulio stūmimas – Marija Šyvytė  (Dauniškio gimnazija) ir Edvinas Grižas (A. Šapokos gimnazija), disko metimas – Marija Šivytė  (Dauniškio gimnazija) ir Edvinas Grižas (A. Šapokos gimnazija). Estafetinį bėgimą  mergaičių ir berniukų grupėse  laimėjo Dauniškio rinktinės.