2017-05-14_krepsinis3Medium
2017-05-14_krepsinisMedium
1/3

Utenos rajono III krepšinio lygos varžybos

Baigėsi Utenos rajono III krepšinio lygos varžybos. Mažajame finale susitiko praeitų metų mažojo finalo pora Utenos melioracija ir Nosted mechanika komandos.

Šiais metais Nosted mechanika atsirevanšavo ir nugalėjo Utenos melioraciją rezultatu 74:59. Bronzos medalius iškovojo Mantas Giedraitis, Darius Kazakevičius, Giedrius Jotka, Martynas Ramanauskas, Egidijus Grašys, Viktoras Purkinas, Valdas Zamolskis, Andrius Kondrašovas, Antanas Zabulis, Aigaras Gavenavičius. Didžiajame finale susitiko DSC-2 ir Suginčių komandos. Vyko atkakli kova. Nuaidėjus ketvirto kėlinio sirenai švieslentėje rezultatas buvo 85:76, Suginčių naudai. Utenos rajono III krepšinio lygos aukso medalius iškovojo: Ernestas Leišis, Ignas Šeikis, Domantas Petraitis, Kęstutis Petniūnas, Mantas Marcinkevičius, Dainius Padvariškis, Agnius Sugintas, Robertas Atkočiūnas, Dovydas Prušinskas, Paulius Sugintas, Egidijus Dadonas, Gediminas Rackevičius. Sidabro medaliais pasipuošė: Ignas Jackevičius, Edvinas Kirvelis, Justinas Navikas, Deividas Dijokas, Martynas Eisinas, Rytis Jasinevičius, Nojus Tarvydas, Arijus Maniušis, Dovydas Zaranka, Gustavas Gadliauskas, Mangirdas Petrauskas, Lukas Miškinis, Benas Žulys, komandos treneris Tomas Mackonis. Naudingiausiu varžybų žaidėju pripažintas, Suginčių komandos žaidėjas Dovydas Prušinskas, o rezultatyviausiu žaidėju – DSC-2 komandos krepšininkas Rytis Jasinevičius.