2017-05-23_olimpine_diena1Medium
2017-05-23_olimpine_diena3Medium
2017-05-23_olimpine_diena4Medium

„ Olimpinė diena – 2017“

Olimpinė diena – kur kas daugiau nei sporto renginys. Ši šventė suteikia galimybę susipažinti su olimpinėmis vertybėmis.

Olimpinės dienos ugnį uždegė 2017 metų Europos olimpinio festivalio dalyvė   slidininkė Martyna Biliūnaitė. Šventės dalyvius sveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys. Lietuviška Olimpinė diena turi savo bėgimo distanciją -  olimpinę mylią { 1988 metrus ], kuri simbolizuoja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo metus. Olimpinę mylią greičiausiai įveikė krepšininkės Eva Pernavaitė irMonika Viburytė. Trečia buvo Martyna Biliūnaitė. Vaikinų grupėje nugalėjo  Modestas Katinas, antras buvo Martynas Eisinas, trečias liko Mantas Treinys. Šventės metu vyko pramoginė programa „Judėk, sužinok, atrask“, kurios metu vyko varžybos , konkursai, atrakcijos ir kitos pramogos šventės dalyviams. Šventę užbaigė parodomąja programa Utenos  karatė klubo „Impulsas“ jaunieji sportininkai. Aktyviausia mokykla šventėje buvo Aukštakalnio progimnazija. Renginio rengėjai Utenos daugiafunkcis sporto centras dėkoja partneriams; Pulkininko Prano Saladžiaus šaulių 9 – ąjai rinktinei, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, miesto sporto klubams, mokykloms, LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybai.