„Žalgiriada – 2017“

Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2017 metų vasaros sporto žaidynės, kurios šiais metais buvo skirtos sporto metams, dalyvauja šalies sporto mėgėjai. Žaidynių tikslas – skatinti respublikos sporto mėgėjus užsiimti kūno kultūra ir sportu, plėtoti „Sportas visiems“ programas. Varžybose dalyvauja Lietuvos miestų ir rajonų komandos. Kompleksinė įskaita vykdoma bendrai, vadovaujantis užimtų vietų kriterijais. Finalinėse varžybose geriausiai sekėsi Utenos krepšininkėms (komandos vadovė Sinilga Bartaševičiūtė), kurios rajonų grupėje, įveikusios Šilutę (53:29), Radviliškį (48:31), ir (42:45) pralaimėjusios Mažeikiams iškovojo pirmąją vietą rajonų grupėje ir finale dėl pirmosios vietos žaidynėse susitiko su miestų pogrupio nugalėtojomis Alytaus krepšininkėmis, kurios šiais metais tapo Lietuvos Akvilės lygos (I lyga) nugalėtojomis. Atkaklią kovą rezultatu 56:42 laimėjo alytiškės, kurios ir tapo žaidynių čempionėmis. Uteniškės pasidabino sidabro medaliais

. Sidabro medalius iškovojo: Neringa Raudonytė, ieva Stankevičiūtė, Indrė Keršulytė, Dalia Juškė, Eglė Bacevičiūtė, Aira Kelečienė, Jūratė Kvietinskaitė, Eglė Žibinskaitė. Vaikinų komanda (komandos vadovas Ernestas Leipus) po atkaklių kovų rajonų grupėje buvo antri, o bendroje įskaitoje liko ketvirti. Tinklinio moterų ir vyrų komandos zoninėse varžybose užėmė trečiąsias vietas, futbolininkai – ketvirti. Kompleksinėje įskaitoje uteniškiai aplenkę visas rajonų komandas buvo treti, kur pirmi buvo Vilniaus, antri – Klaipėdos miestų atstovai. Tai geriausias visų laikų uteniškių pasirodymas žaidynėse.