Plento taurė

Liepos 30 dieną vyko Lietuvos plento taurės Šiaulių etapas  kuriame startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro dviratininkai vadovaujami trenerio Viliaus Jankausko. 51 km. mynę dviratininkai nugalėtojus išaiškino  dar iki elito starto. 7 ratus dviratininkai dūzgė gausiomis grupėmis. Atsiplėšę nuo persekiotojų pirmieji finišavo šešiolikmečių grupės lyderiai Augustas Janulis – 1 val. 15 min. 44.5 sek. ir antrąją vietą iškovojęs jo komandos draugas Dovydas Vaitkevičius – 1 val. 15 min. 45,2 sek. Trečias greičiausiai 51 km. Įveikė V- 19 grupės nugalėtojas Tautvydas Graužinis -1 val. 15 min. 45,4 sek. Komandinėje įskaitoje Uteniškiai tapo etapo nugalėtojais.