IMG_4349Medium
1/6

Uteniškiai – X –ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių prizininkai

Lietuvos seniūnijų žaidynės – didžiausias masiško sporto kompleksinis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.

Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamose vietose ir toliu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Svarbiausias žaidynių uždavinys – skatinti sporto visiems plėtrą šalies regionuose, puoselėti kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinti gyventojų fizinį aktyvumą. Jonavoje vykusiose X jubiliejinėse seniūnijų žaidynėse dalyvavo 1115 sportininkų iš 55 savivaldybių. Skaičiuojama, kad visose žaidynėse dalyvavo daugiau kaip 165 tūkstančiai šalies gyventojų. Utenos rajono mėgėjiško sporto atstovai puikiai pasirodę atrankinėse varžybose puikiai startavo ir finale. Žaidynių prizininkais tapo Utenos miesto seniūnijos krepšininkės ir krepšininkai, penktą vietą iškovojo Leliūnų seniūnijos virvės traukikai, Utenos miesto seniūnijos stalo tenisininkai, 5-8 vietą pasidalijo Kuktiškių seniūnijos krepšininkai, Utenos miesto šachmatų žaidėjai buvo septinti, šaškių – aštunti, Utenos seniūnijos smiginio atstovai – devinti, Utenos miesto seniūnijos futbolininkai - devinti, tinklininkės – vienuoliktos, tinklininkai – dvylikti tarp 55 finalinėse varžybose dalyvavusių respublikos savivaldybių. Bendroje komandinėje įskaitoje Utenos rajono savivaldybės delegacija iškovojo garbingą trečiąją vietą, antri buvo varžybų šeimininkai – Jonava, o nugalėjo Klaipėdos rajono atstovai. Sveikiname ir dėkojame visiems dalyvavusiems finalinėse varžybose Jonavoje.