IMG_4598Medium
IMG_4642Medium
IMG_4660Medium

„Ruduo-2017“ BEACTIVE

Puikiu rudenišku oru vyko atviros Utenos miesto orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2017“

, kurios šiais metais buvo skirtos Europos sporto savaitei BEACTIVE ir Pasaulinei turizmo dienai.Į varžybas susirinko per pusšimtį Utenos, Molėtų, Zarasų orientavimosi sporto mėgėjų. Šios varžybos Utenoje vyko jau 29 kartą. Varžybas organizavo Utenos daugiafunkcis sporto centras, Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos rajono taryba ir Utenos jaunųjų turistų ir orientacininkų klubas „Skaistašilis“. Tarp suaugusiųjų varžybų dalyvių nugalėtojais tapo Utenos apskrities pulkininko Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės nariai Evelina Rameikaitė ir Edvardas Zavackas. Jaunučių grupėje nugalėjo Molėtų gimnazijos atstovė Gintarė Petrauskaitė ir Utenos šaulių rinktinės atstovas Klaudijus Kišiūnas. Jaunučių merginų tarpe nugalėtoja tapo Gabija Šeikytė iš Molėtų rajono Suginčių pagrindinės mokyklos, vaikinų – Erikas Katinas iš Utenos Dauniškio gimnazijos. Vaikai varžėsi dvejose amžiaus grupėse: iki 12 ir iki 14 metų. Iki 14 metų vaikų grupėje mergaičių tarpe nugalėjo Molėtų progimnazijos orientacininkė Gabija Putnaitė, berniukų tarpe – Kajus Dragūnas iš Suginčių pagrindinės mokyklos. Pačių mažiausių vaikų grupėje nugalėtojais tapo Molėtų progimnazijos moksleiviai: Deimilė Pilkauskaitė ir Kajus Dadonas. Komandinę pergalę šventė Molėtų progimnazijos orientacininkai, antri buvo Molėtų rajono Suginčių pagrindinės mokyklos ir treti Utenos Dauniškio gimnazijos atstovai.