IMG_4759
IMG_4763
IMG_4784
IMG_4785
IMG_4787
IMG_4789
IMG_4795
IMG_4796
IMG_4799
IMG_4801
IMG_4803
IMG_4804
IMG_4807
IMG_4809
IMG_4813
IMG_4817
IMG_4820
IMG_4822
IMG_4826
IMG_4830
01/20 
start stop bwd fwd

Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos ,,Aukštaitija-2017“

Spalio 4 dieną Utenoje ,,Skaistašilio“ pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti ir atviros lengvosios atletikos kroso varžybos ,,Aukštaitija-2017“.

Susirinko gausus būrys sportininkų, kurie nepabūgo blogo oro. Varžybose dalyvavo Utenos rajono mokyklų mokiniai, taip pat svečiai iš Kupiškio ir Švenčionių. Mokinių kroso varžybose 5-6 klasių grupėje pirmas vietas iškovojo Eva Pernavaitė (Krašuonos prog.) ir Karolis Kardelis (Vyturių progimnazija). 7-8 klasių grupėje Kamilė Budrytė (Aukštakalnio progimnazija)  ir Erikas Mackevičius (Aukštakalnio progimnazija). 9-10 klasių grupėje nepralenkiami buvo Fausta Rutkauskaitė (Dauniškio gimnazija) ir Paulius Ivaškevičius (A.Šapokos gimnazija). 11-12 klasių grupėje nugalėjo Dauniškio gimnazijos sportininkai - Deimantė Katinaitė ir Modestas Katinas. Komandinėje įskaitoje progimnazijų grupėje 1 vietą iškovojo Krašuonos progimnazija, antrąją – Aukštakalnio progimnazija, trečiąją – Vyturių progimnazija. Gimnazijų grupėje pirmąją vietą iškovojo – Dauniškio gimnazija, antrąją – A.Šapokos gimnazija. Atvirose lengvosios atletikos kroso varžybose ,,Aukštaitija-2017“ mergaičių 5-6 klasių grupėje 1 vieta iškovojo Eva Pernavaitė (Utena), 2 vieta Gerda Kirkytė (Kupiškis) 3 vieta Armanda Lukauskaitė (Utena, Daugialiai). Berniuku grupėje pirmąją vietą iškovojo Adrijus Totoris (Kupiškis), antrąją – Karolis Kardelis (Utena), trečiąją – Titas Augulis (Utena). 7-8 klasių grupėje: 1 vieta Kamilė Budrytė (Utena), 2 vieta Justė Samėnaitė (Švenčionys), 3 vieta Sandra Pervenytė (Utena). Berniuku grupėje visas prizines vietas iškovojo uteniškiai: Erikas Mackevičius, Pijus Gogelis, Dovydas Bugailiškis. 9-10 klasių merginų grupėje pirmąją ir antrąją vietas iškovojo svečiai Švenčionių Viktorija Karklelytė ir Agnė Burakaitė, trečiąją – Fausta Rutkauskaitė (Utena). Vaikinų grupėje: 1 vieta Paulius Ivaškevičius (Utena), 2 vieta Justas Sažinas (Švenčionys), 3 vieta DAlanas Šablickas (Kupiškis). 11-12 klasių merginų grupė: 1 vieta Erika Chedevičiūtė (Švenčionys), 2 vieta Deimantė Katinaitė (Utena), 3 vieta Laura Pervenytė (Utena). Vaikinų grupė: 1 vieta Modestas Katinas (Utena), 2 vieta Irmantas Rulis (Kupiškis), 3 vieta Deividas Draginas (kupiškis).

.

Joomla templates by a4joomla