20210528_203615
20210528_203715
20210528_204012
1/3

Gegužės 28-29 Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės atviros varžybos, Lietuvos LAF sporto klubų komandinės varžybos, bei Lietuvos universitetų studentų čempionatas. Uteną atstovavo trys Utenos daugiafunkcio sporto centro ir Utenos lengvosios atletikos klubo auklėtiniai Ieva Zarankaitė, Eglė Zarankaitė, ir Simonas Bakanas.
Rutulio stūmimo rungtyje Lengvosios federacijos taurę iškovojo Ieva Zarankaitė. Sportininkė 4 kg. rutulį nustūmė 16,16 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, Lietuvos LAF taurę laimėjo trečią kartą iš eilės). Disko metimo rungtyje Ieva iškovojo antrąją vietą (57.23).
Disko metimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Eglė Zarankaitė (46.96), rutulio stūmimo rungtyje sportininkė užėmė ketvirtąją vietą (12,53). Lietuvos studentų čempionate Eglė atstovavo Vilniaus universitetą ir disko metimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą, o rutulio stūmimo rungtyje - antrąją.
Simonas Bakanas 7 kg. rutulį nustūmė 15,11 ir užėmė 7 vietą, o 2 kg. diską numetė 45,30 (naujas Utenos rajono rekordas).
Buvusi Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė, dabar Lietuvos sporto universiteto trečio kurso studentė Marija Šyvytė varžėsi rutulio stūmimo rungtyje ir Lietuvos LSF taurės varžybose iškovojo trečiąją vietą, o tarp Lietuvos universitetų studentų iškovojo čempionės vardą (14, 24).