Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyko atviros Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Varžybose dalyvavo 360 sportininkų iš 22 plaukimo mokyklų – klubų. Dvi dienas trukusiose varžybose plaukikai turėjo galimybes įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į 2020 Tokijo olimpines žaidynes.
Varžybos vyko jaunių, jaunimo ir Open grupėse (be amžiaus apribojimo).
Puikiai pirmenybėse plaukė Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Jurgitos Jurkėnienės auklėtinė Meda Mikučionytė, kuri jaunių grupėje iškovojo tris medalius. Meda, plaukdama 200 m laisvu stiliumi jaunių grupėje iškovojo sidabro medalį, o patekusi į Open grupę buvo ketvirta, bronzos medalius Meda iškovojo plaukdama 100 ir 400 m laisvu stiliumi. 400 m pagrindinioame finale (Open) buvo penkta.
Į pagrindinius finalus (Open) dar pateko Viktor Dudko, Rasa Bartasūnaitė, Nedas Giedraitis ir Titas Zabulionis.