image_123923953_2
image_123923953_3
image_123923953_4
1/4

Gegužės 28-29 Alytuje vyko Lietuvos vaikų 2010 m. gim. ir jaun. asmeninis ir komandinis stalo teniso čempionatas. Gegužės 28 d. komandiniame čempionate dalyvavo 10 komandų, kurios buvo suskirstytos į pogrupius. Utenos daugiafunkcio sporto centro komanda, kurioje žaidė: Mivydas Petruškevičius, Vajus Tendzegolskis, Kajus Kovera, Arnius Balsys (treneris Edgaras Kovera), laimėjo visas pogrupio varžybas ir pateko į fnalinį ketvertą, kuriame nugalėjo Klaipėdos raj., Vilkaviškio ir Vilniaus komandas. Utenos DSC auklėtiniai buvo stipriausi ir iškovojo aukso medalius.

Gegužės 29 d. vyko asmeninis stalo teniso čempionatas, varžybų dalyviai žaidė 2 minusų sistema išsiaiškinant visas vietas. Šiose varžybose stipriausi buvo Uteniškiai Vajus Tendzegolskis ir Milvydas Petruskevičius kurie įveikę visus savo varžovus susitiko žaisti pagrindiniame finale dėl 1-2 vietos. Milvydas įveikė prieš Vajų bei tapo varžybų čempionu, Vajus - vicečempionu.