Dvi dienas Panevėžyje vyko Lietuvos  rajonų jaunimo ir jaunių pirmenybės. Varžybose vyko atranka į Lietuvos jaunių pirmenybes, į kurias pateko 1-6 vietų laimėtojai, o bėgimų rungtyse 1-8 vietų laimėtojai.
Šauniai varžybose dalyvavo Utenos DSC lengvaatlečiai.

Jaunių grupėje nugalėjo Evaldas Žalnierius (treneris M. Saliamonas). Sportininkas greičiausiai įveikė 300 m distanciją (37,63), bai pagerino Arnui Kundrotui priklausiusį Utenos rajono rekordą. Rutulio stūmimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo  Marija Šyvytė, trenerė V. Zarankienė. Į finalines varžybas pateko Deimantė Bubulytė (60 m – 4 vieta), Evaldas Tumalavičius (60 m – 7 vieta), Deimantė Katinaitė (300 m – 8 vieta) , Silvija Stankevičiūtė (100 m – 8 vieta).
Jaunimo grupėje 60m ir 300 m rungtyse nugalėjo Dovilė Būgaitė, trenerė J. Kirilovienė. Dar vieną aukso medalį rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Miglė Kaušylaitė, trenerė V. Zarankienė.  Antrąją vietą iškovojo Emilė Kaškauskaitė (600 m), treneris M. Saliamonas, o  trečiąją – Diana Bakanaitė (600 m), trenerė J. Kirilovienė.

Estafetiniame bėgime 4x200 m Utenos DSC merginų komanda iškovojo antrąją vietą. Estafetinę lazdelę nešė Dovilė Būgaitė, Deimantė Katinaitė, Brigita Rasikaitė, Deimantė Bubulytė. Vaikinų komanda estafetėje 4x200 m  iškovojo III vietą. Komandoje dalyvavo uteniškiai Dovydas Trainys, Evaldas Žalnierius, Edvinas Tumalavičius ir Almantas Dapkevičius (Marijampolė).