Prasidėjo 2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės, kurių tikslas- propaguoti sportą, kaip neatskiriamą tobulos asmenybės ugdymo priemonę, vykdyti talentingų sportininkų paiešką. Žaidynės, tai kompleksinis Lietuvos sporto renginys, kurio metu vedama kompleksinė įskaita tarp savivaldybių, sportininkų ugdymo centrų.

Pirmieji žaidynes pradėjo lengvaatlečiai, kurie tarp 50 savivaldybių komandų buvo 17 ir rajonui iškovojo 69 taškus. Puikiai pasirodė lankininkai, kur rajoną atstovavo Utenos lankininkų klubo sportininkai. Žaidynių nugalėtoju tapo Jonas Grigaravičius (skremuliniai lankai), sidabro medalį iškovojo Viltė Fiodorovaitė (olimpiniai lankai). Komandinėse varžybose E. Bilaišytė, E. Virbaraitė, V. Fiodorovaitė pasipuošė sidabro medaliais. Sportininkus treniruoja Marius Grigaravičius. Lankininkai Utenos rajonui iškovojo trečiąją vietą, įskaitoje pelnė 67 taškus. Jaunučių žaidynių dviračių plento varžybos vyko Utenoje. Po plento rungties uteniškiai šešti. Dar vyks dviračių treko ir kalnų dviračių varžybos. Uteniškiai Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėse po 7 rungčių (viso 28) varžybų kol kas treti. Rugpjūčio pabaigoje žaidynių kovas pradės krepšininkai ir kitų sporto šakų atstovai.