Spalio 24 dieną vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Pradinių klasių „A“ pogrupyje mergaičių grupėje nugalėjo Darija Vilimaitė, antra- Rugilė Smalsytė, trečia- Akvilė Mameniškytė (visos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus). Berniukų tarpe nugalėjo Elijus Kviklys, antras Domas Garunkšnis, trečias Adrijanas Bukeris (visi Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus).

Pradinių klasių „B“ pogrupyje mergaičių tarpe nugalėjo Viltė Michailovaitė, antra Patricija Purvinytė, trečia Adrija Dudėnaitė (visos M/D „Eglutė“). Berniukų grupėje nugalėjo Naglis Matkevičius, antras- Žygimantas Ruzgus, trečias- Kipras Paulauskas (visi iš M/D „Eglutė“). Kaimo vietovių mokyklų mokinių mergaičių grupėje nugalėjo Agnė Kaškevičiūtė (Vyžuonų skyriaus II komanda), antra- Vasarė Vijeikytė (Vyžuonų skyrius I komanda), trečia- Akvilė Galgatavičiūtė (Saldutiškio pagrindinė mokykla). Berniukų tarpe nugalėjo Gytis Bemonas (startavęs individualiai), antras- Egidijus Kuliešius (Vyžuonų skyrius II komanda), trečias- Arijus Navikas (Vyžuonų skyrius II komanda). Komandinėje įskaitoje nugalėjo Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus II komanda, antra- Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus I komanda, trečia- Saldutiškio pagrindinės mokyklos komanda. Miesto mokyklų 8 klasių ir jaunesnių grupėje mergaičių tarpe nugalėjo Gustė Malinauskaitė (Vyturių progimnazija), antra- Greta Pelanytė (Krašuonos progimnazija), trečia- Elinga Bilaišytė (startavusi individualiai). Berniukų grupėje nugalėjo Orestas Deveikis (R. Šaltenio progimnazijos I komanda),antras- Oskaras Urbanavičius (R. Šaltenio progimnazija II komanda), trečias Paulius Simanavičius (Vyturių progimnazija). Komandinėje įskaitoje nugalėjo R. Šaltenio progimnazija, antrąją vietą užėmė Krašuonos progimnazija, trečiąją- Vyturių progimnazija. Mokyklų rinktinių grupėje mergaičių tarpe nugalėjo Dovilė Zaposkaitė (A. Šapokos gimnazija), antra- Gabija Virbūnaitė („Saulės“ gimnazija), trečia- Lina Lingytė („Saulės“ gimnazija). Berniukų grupėje nugalėjo Airidas Šukaitis (startavęs individualiai), antras- Matas Narkūnas (Dauniškio gimnazija), trečias- Faustas Slesoriūnas (A. Šapokos gimnazija). Komandinėje įskaitoje nugalėjo A. Šapokos gimnazija, antrąją vieta laimėjo Dauniškio gimnazija, trečia- „Saulės“ gimnazija.