Lapkričio 13 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžėsi trys merginų komandos iš R. Šaltenio, Vyturių ir Krašuonos progimnazijos.
Vyko atkakli kova kvadrato aikštelėje. Daugeliui varžybų prireikė trečiojo kėlinio, kad išsiaiškinti nugalėtoją. Trečiąją vietą iškovojo R. Šaltenio progimnazijos merginos, antrąją – Krašuonos ir pirmąją vietą – Vyturių progimnazija.
Nugalėtojų taurę iškovojo: Vijolė Šukytė, Martyna Bikutė, Urtė Petruševičiūtė, Karolina Daubaraitė, Dominyka Prontkelevičiūtė, Austėja Valiulytė, Vanesa Talalaitė, Ugnė Kvartūnaitė, Silvija Gedzevičiūtė, komandos vadovas Artūras Savickas.

Lapkričio 14 dieną vyko vaikinų kvadrato varžybos, kuriose varžėsi R. Šaltenio, Vyturių, Aukštakalnio ir Krašuonos progimnazijos mokiniai.
Pirmąją vietą iškovojo Vyturių progimnazija, antrąją Krašuonos, trečiąją- Aukštakalnio progimnazijos atstovai.
Nugalėtojų komandoje žaidė: Arminas Čekuolis, Gustas Kaškauskas, Aistis Linka, Modestas Prokopčukas, Titas Didžgalvis, Kasparas Kazickas, Erikas Sinkevičius, Joris Naruševičius, Airingas Janušauskas, Tomas Burokas, komandos vadovas Artūras Savickas.
Lapkričio 16 dieną Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų zoninės varžybos, kur varžėsi Utenos, Anykščių, Švenčionių ir Ignalinos rajonų mokyklų nugalėtojai. Utenos Vyturių progimnazijos merginos ir vaikinai iškovojo antrąsias vietas, pirmąsias vietas iškovojo Švenčionių rajono moksleiviai.