2015-02-16IVietaFK-2003
2015-02-16IVVietaAlgrida
2015-02-16RonaldasGrias
1/6
Baigėsi lapkričio mėnesį prasidėjęs atviras Utenos miesto salės futbolo turnyras „DSC taurė- 2015". Turnyre dalyvavo dvylika komandų. Be uteniškių turnyre dalyvavo kaimyninių rajonų futbolininkai: Visagino SC, „Algrida" (Anykščiai), FKK „Spartakas" (Ukmergė), Ignalinos KSC „Drūtūnai", SŽK Pabradė. Turnyras vyko mišria sistema. Pirmiausiai visos komandos sužaidė tarpusavyje, o antrame rate komandos, iškovoję 1-8 vietas kovojo atkrintamosiose varžybose, o likusios keturios išaiškino „paguodos" turnyro nugalėtoją. Juo tapo SŽK „Pabradė" sportininkai.

Ketvirtfinalio rungtynės: „FK- 2003" – Ignalinos KSC „Drūtūnai" 19:0, „Algrida" – FKK „Spartakas" 7:1, Visagino SC – DSC 6:1, FK Auto1 logistics – „Utenos liberalai" 1:7. Ketvirtfinalio rungtynių nugalėtojai susitiko pusfinaliuose, kur FK- 2003 6:5 įveikė „Algridą", o „Utenos liberalai" 5:4 Visagino SC. Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko abi svečių komandos Visagino SC ir „Algrida" (Anykščiai). Rungtynes rezultatu 6:3 laimėjo Visagino SC jaunieji futbolininkai, kurie ir iškovojo trečiąją vietą. Bronzos medalius laimėjo: Artur Margevičius, Sergej Obežyn, Sergej Presniokov, Igor Zabyvajev, Michail Buško, Kiril Mamontov, Aleksandr Naumov, Ivan Pučinskij, Anton Pavlolič, Julius Kukonenko, Vitalij Marko, Anton Zajarin, Ivan Petraško, Nikita Ivana.
Pagrindinėse turnyro rungtynėse dėl nugalėtojo vardo „FK- 2003" rezultatu 10:5 įveikė „Utenos liberalus" ir iškovojo pirmąją vietą. Turnyro nugalėtojais tapo: Ronaldas Grižas, Ričardas Bujavičius, Justinas Zaranka, Edvinas Lašinskas, Edgaras Kairys, Arvydas Pilkauskas, Rimvydas Čekuolis, Tomas Šavlovskis, Martynas Gaidys, Modestas Madžiuolis, Kęstas Vaškelis, Sigis Skruzdys, Paulius Malaiška, Deividas Maciulevičius, Audrius Naprys, Juozas Dudėnas.
Sidabro medalius laimėjo: Marius Šalkauskas, Aivydas Ruškys, Gediminas Skrockas, Tadas Švaikevičius, Artiom Barinov, Pavel Pelakauskas, Aurimas Meidus, Saulius Gaidys, Gintaras Trinkūnas, Vladas Miškinis, Dainius Širvys, Saulius Gudas, Algirdas Jurgelėnas, Egidijus Varnas, Tomas Vaišnoraitis, Paulius Šinkūnas.
Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Ronaldas Grižas („FK- 2003"), geriausias turnyro žaidėjas Aivydas Ruškys („Utenos liberalai"). Geriausiais atskirų komandų žaidėjais pripažinti: DSC- Ernestas Kudeliovas, Ignalinos KSC „Drūtūnai"- Tdas Bernotas, Auto1 logistics – Marius Andrijauskas, FKK „Spartakas"- Laurynas Lensas, „Algrida"- Rytis Prušinskas, Visagino SC- Ivan Petraško, „Utenos liberalai"- Gediminas Skrockas, „FK- 2003"- Deividas Maciulevičius.