Kovo 20 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių tinklinio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti, kuriose varžėsi Utenos rajono kaimo vietovių mokyklų mokiniai ir Utenos gimnazistai.

Utenos rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių grupėje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Užpalių gimnazijos I komanda: Aurimas Urbanavičius, Agnius Pivoriūnas, Gytis Malinauskas, Medeina Maniušytė, Vytautas Čeplinskas, Ugnius Pivoriūnas, komandos vadovė Birutė Masonienė. Antroji vieta atiteko Užpalių gimnazijos II komandai, trečioji – Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus komandai.

Utenos rajono mokyklų gimnazijų grupėje dalyvavo A. Šapokos gimnazijos I komanda, Dauniškio gimnazijos, Užpalių gimnazijos ir A. Šapokos gimnazijos II komanda. Vyko atkakli kova tinklinio aikštėje, kur pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo A. Šapokos II komanda: Mindaugas Baravykas, Erikas Žvironas, Matas Petrėnas, Paulius Markūnas, Juozapas Venslovas, Aidas Bivainis, Aidenas Zlatkus, Lukas Šinkūnas, komandos vadovas Rimvydas Vaitkus. Antrąją vietą iškovojo A. Šapokos II komanda, trečiąją – Daunikšio gimnazija.