IMG_3081
IMG_3013
IMG_3081
1/2

Utenos daugiafunkcio sporto centro baseine vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Į baseiną susirinko mokiniai iš Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos, M/D „Varpelio“, M/D ir R.Šaltenio progimnazijos. Pradinukai varžėsi trijose rungtyse: 25 m laisvu stiliumi (mergaitės, berniukai), estafetinis plaukimas 4x25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta (mergaitės, berniukai) ir estafetinis plaukimas 4x25 m laisvu stiliumi (mergaitės, berniukai).

Plaukiant 25 m laisvu stiliumi merginų tarpe „A“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Ema Jakštonytė, Aukštakalnio pradinė (16,86), antrąją– Augustė Mockutė, „Žiburio“ skyrius (17,12), trečiąją– Viktorija Bilaišytė, Aukštakalnio pradinė mokykla (17,39). „B“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Gabija Simanavičiūtė, R. Šaltenio progimnazija (18,48), antrąją– Džiuginta Poškaitė, R. Šaltenio progimnazija (19,79), trečiąją- Vėtra Samušytė, M/D „Varpelis“ (21,00). Vaikinų tarpe „A“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Benas Šapola, Aukštakalnio pradinė mokykla (16,91), antrąją – Karolis Vaickus, „Žiburio“ skyrius (17,06), trečiąją – Kajus Paškauskas, Aukštakalnio pradinė mokykla (18,20). „B“ pogrupyje pirmąsias vietas pasidalino mokyklos darželio „Varpelis“ plaukikai Aironas Katinas (20,61), Ridas Bieliajevas (24,89), Arnas Keturakis (26,18).

Susumavus visus taškus, komandinėje įskaitoje „A“ pogrupyje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos berniukai ir mergaitės, „B“ pogrupyje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo mokyklos darželio „Varpelis“ mergaičių ir berniukų plaukikai.

50 m nugara pirmąsias vietas laimėjo Gabija Simanavičiūtė ir Kajus Paškauskas, 50 m laisvu stiliumi –  Ema Jakštonytė ir Benas Šapola.