IMG_3237-min
IMG_3313-min
1/2

Vyko 2019 m. Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybos. Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Leliūnų seniūnijos tinklininkės: Irma Maigienė, Otilija Juozelskienė, Inga Voluntė, Erika Jancevičienė. Antros buvo Užpalių, trečios Daugailių tinklininkės.
Vyrų grupėje nugalėjo Daugailių seniūnijos tinklininkai: Lukas Juodvalkis, Domas Bajorinas, Miroslav Franckevič. Antri liko Leliūnų, treti Sudeikių tinklininkai.
Po septynių rungčių komandinėje įskaitoje „A“ grupėje pirmauja Leliūnų seniūnija, 63 tšk., antri Utenos seniūnija 45 tšk., treti Užpaliai 42 tšk.
„B“ grupėje pirmauja Daugailiai 30 tšk., antri Tauragnai 24 tšk., treti Saldutiškis 23 tšk.