102_0913
102_0917
102_0921
1/4

Balandžio 12 d. Užpalių gimnazijoje vyko komandinės  moksleivių stalo teniso varžybos klubo „Perkūnas“ prizams laimėti. Dalyvavo devynios komandos iš Kupiškio, Užpalių ir Utenos. Komandą sudarė du mokiniai. Varžybos prasidėjo pogrupiuose. Trys stipriausios komandos pateko į finalą, kitos 3 -  į paguodos finalą ir dar trys kovojo dėl 7-9 vietų.
Ketvirtą vietą iškovojo „Utenos DSC -2“ komanda (Benas Balsys ir Matas Puodžiūnas), trečiąją vietą užėmė Svėdasų J. Tumo - Vaižganto gimnazijos komanda (Joris Giliauskas ir Dovydas Gavenavičius), antrąją vietą laimėjo „Utenos DSC 1 „ komanda (Milvydas Petruškevičius ir Vajus Tendzegolskis), varžybų nugalėtojais tapo „Perkūno1“ komanda (Pijus Keraminas Ir Aivaras Urbanavičius).
Po komandinių varžybų vyko asmeninės varžybos. Jose trečią vietą iškovojo Aivaras Urbanavičius, antrą – Vajus Tendzegolskis, pirmąją – Milvydas Petruškevičius.
Sveikiname nugalėtojus, o visiems linkime šviesių, margų ir linksmų artėjančių Šv. Velykų.