Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

IMG_5503
IMG_5694
1/2
start stop bwd fwd

Aktyvinant rajono miestelių bendruomenių gyvenimą jau eilę metų vyksta krepšinio varžybos „Utenos rajono miestelių taurė“, kurių tikslas prisidėti prie gyventojų užimtumo gerinimo.
Šių metų varžybose dalyvavo Kuktiškių, Daugailių, Vyžuonų, Pakalnių, Vaikutėnų, Kirdeikių komandos. Po pusfinalio varžybų, kur Kirdeikiai rezultatu 67:66 įveikė praeitų metų nugalėtojus Vaikutėnus, Pakalniai po atkaklios kovos 80:69 nugalėto Vyžuonas, vyko finalinės kovos.
Finalinėse varžybose dėl 3-4 vietų susitiko Vaikutėnų ir Vyžuonų komandos, kuriose rezultatu 70:59 laimėjo Vaikutėnai, iškovodami trečiąją vietą.
Pagrindiniame finale Kirdeikiai rezultatu 79:67 įveikė Pakalnių komandą ir iškovojo nugalėtojų vardus. Kirdeikių komandoje žaidė: Aurimas Jakštonis, Šarūnas Bikus, Ignas Jackevičius, Saulius Rastenis, Vaidas Kandrotavičius, Aurimas Guiga, Remigijus Guiga, Žilvinas Varna, Jokūbas Biveinis.