2019.10.11-13d. Čekijoje. Karlovy Vary mieste vyko 27-asis Pasaulio SKDUN karate čempionatas. Utenos DSC/ Impulsas komandai šis čempionatas buvo ypač sėkmingas, iškovoti 7-i medaliai. Komandą atstovavo 9 sportininkai. Gabija Paunksnytė, Meda Bružaitė, Evija Juškevičiūtė, Kristina Skorochodovaitė, Emilis Marčenkovas, Domas Stankevičius, Kastytis Stankevičius, Dominykas Žala, Tomas Burokas (treneris Kastytis Stankevičius). Atitinkamose amžiaus grupėse bei svorio kategorijose pasiekti rezultatai: Tomas Burokas I-a vieta Kata rungtyje, Meda Bružaitė II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Gabija Paunksnytė II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Emilis Marčenkovas II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Kristina Skorochodovaitė II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Dominykas Žala III-a vieta sanbon Kumite rungtyje, Kastytis Stankevičius III-a komandinė vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje. Treneris džiaugiasi komandos pastangomis, kurias žingsnis po žingsnio dėjo pasiruošime, bei čempionate kovojant ir kurios davė gerų rezultatų. Oss! Ačiū visiems už palaikymą! Kastytis Stankevičius.