Baigėsi 2019 metų Utenos rajono stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo ir didelis būrys jaunųjų sportininkų iš Užpalių gimnazijos (vadovas Saulius Šližys).
Moterų tarpe pirmą kartą rajono čempione tapo Dovilė Petrulytė, antroje vietoje palikusi Kamilę Trinkūnaitę ir trečioje Pauliną Jackevičiūtę.
Atkakli kova vyko vyrų tarpe, kur į pusfinalius pateko Osvaldas Juodelis ir Algis Sirvydis. Nugalėjo Osvaldas Juodelis, kuris ir pateko į finalą. Antrame susitiko Valentinas Rutkauskas ir Edgaras Kovera. Nugalėjo Edgaras Kovera. Finale Osvaldas Juodelis susitiko su savo treneriu Edgaru Kovera ir įveikė rezultatu 3:0. Tuo pačiu ir iškovojo rajono pirmenybių nugalėtojo titulą.
Atkakli kova vyko dėl trečiosios vietos, kur Arūnas Petruškevičius susitiko su Stasiu Vladarskiu. Atkaklią kovą laimėjo Stasys Vladarskis, iškovodamas rajono pirmenybių bronzos medalį.