Sausio 5 dieną startavo krepšinio varžybos „Mero taurė- 2020“.Pirmosiose varžybose susitiko „Vytrolma“ su „Utenos kolegija“, po atkaklios kovos 71:77 pergalę iškovojo Utenos kolegijos studentai. Sausio 5 dieną vyko keturios varžybos, kur „Ritauga“ 78:68 įveikė „Užpalių 35+“ komandą, „Nosted mechanika“ 63:76 neatsilaikė prieš „Utenos kolegijos“ tritaškius, „Autoremota“ 101:82 įveikė „BC Žynys“ komandą ir naujai prisijungusi komanda „EIRIF“ 85:52 nugalėjo „Profesorių“ komandą.
Sausio 12 dieną vyks ketvirtfinalio varžybos, kur susitinka „UTA-Juventus“ su „Ritauga“, „Sporto vilkai“ su „Utenos kolegija“, „Utenos DSC“ su „Autoremota“, „Policija“ su „EIRIF“. Varžybų pradžia 12.00 val. J. Basanavičiaus g. 56.