Sausio 22 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšinio salėje vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Vyko atkaklios kovos krepšinio aikštėje, kur trys komandos surinko vienodai taškų (po vienas varžybas laimėjo ir patyrė po vieną pralaimėjimą). Susumavus įmestų ir praleistų taškų skirtumą paaiškėjo, kad Utenos daugiafunkcio sporto centro taurę iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos mokiniai: Kajus Maldauskas, Domas Kiznis, Titas Katinas, Titas Lebednykas. Antrąją vietą iškovojo R. Šaltenio progimnazijos pradinukai (Martynas Jančys, Rapolas Urbonas, Jonas Petrėnas, Justinas Maigys), trečiąją – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius (Elijus Kviklys, Dominykas Paškevičius, Nojus Cibavičius, Ajus Berniūnas).
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Utenos DSC medaliais ir diplomais.