Sausio 29 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Pirmieji varžybas pradėjo jauniausieji mokiniai- pradinukai, kur pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius (Dominykas Paškevičius, Benas Kalinauskas, Benas Juodvalkis, Liucija Lankauskaitė, komandos vadovė Emilija Steiblienė).
Po pradinukų prie šachmatų lentų susėdo ir progimnazijų bei gimnazijų atstovai. Progimnazijų grupėje, antrus metus iš eilės, pirmąją vietą iškovojo R. Šaltenio progimnazijos atstovai: Ainoras Ruskonis, Remigijus Miltinis, Laurynas Maigys, Deimantė Puodžiukaitė, komandos vadovė Alma Ažalienė.
Gimnazijų grupėje pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos II komanda: Armintas Pakenis, Naglis Šuliokas, Astijus Puodžiukas, Kotryna Katinaitė, komandos vadovas Antanas Matulis.