IMG_1031
IMG_0881
IMG_1031
1/2

Vasario 16-ąją, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko vyrų ir moterų salės futbolo varžybos, kuriose dalyvavo 12 komandų.
Moterų tarpe pirmąją vietą iškovojo MFA „Utenio moterys-1“, kurioje žaidė Ina Klezienė, Eglė Sirgedė, Alma Gaidienė, Rūta Vinčiūnienė, Auksė Kuzmienė, Inga Valuntė, Kamilė Gaidytė, Monika Makaveckienė, Vaida Laučiuvienė. Antros buvo FK „Juodos-1“ ir trečios MFA „Utenio moterys-2“.
Geriausia turnyro žaidėja pripažinta Diana Eimantaitė-Pernavienė, geriausia vartininkė Irma Maigienė.
Vyrų turnyre nugalėjo daugkartiniai rajono varžybų nugalėtojai FK- „2003“, kurioje žaidė Rimvydas Čekuolis, Vladas Miškinis, Kęstutis Vaškelis, Juozas Dudėnas, Alfredas Samulis, Sigitas Skruzdys, Jokūbas Bujavičius, Ričardas Bujavičius.
Antri buvo „Džiugo“ ir treti „Draco“ futbolininkai. Geriausio turnyro žaidėjo prizas atiteko Kęstučiui Vaškeliui, geriausio vartininko – Mariui Paukštei („Džiugas“)
DSC krepšinio salėje vyko Utenos rajono krepšinio I ir II lygų varžybos. Varžybų rezultatai: I lyga DSC – BC „Žynys“ 85:65, „Policija“ – „Profesoriai“ 59:62. II lyga „Vytrolma“ – Vaikutėnai 61:112, „Užpaliai 35“-Utenos kolegija 93:50.
Treniruočių salėje vyko Lietuvos moterų I lygos varžybos, kur susitiko turnyrinės lentelės lyderiai Utenos DSC ir Šiaulių SC „Dubysa-Parigida“ komandos. Rungtynes rezultatu 26:34 laimėjo viešnios.