IMG_4618
IMG_4631
IMG_4638
IMG_4648
IMG_4653
IMG_4660
IMG_4664
IMG_4668
IMG_4670
IMG_4695
IMG_4699
IMG_4701
IMG_4705
IMG_4708
IMG_4712
IMG_4714
IMG_4717
01/17 
start stop bwd fwd

Birželio 21 dieną Utenoje prie Utenos daugiafunkcio sporto centro rinkosi centro sportininkai ir rajono mėgėjai, kurie dalyvavo sporto šventėje Tarptautinės olimpinės dienos proga.

Renginio metu buvo apdovanoji Utenos daugiafunkcio sporto centro sportininkai Lietuvos čempionatų ir pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai, bei jų treneriai.
Dviračių sportas – Nikolas Klimavičius, Miglė Daneikaitė, Indrė Petrovaitė, Nojus Bražėnas, Kotryna Strakšytė, Aironas Gerdauskas, Rokas Stundžia bei jų treneriai Alvydas Surgautas ir Martynas Maniušis.
Stalo tenisas – Milvydas Petruškevičius, Vajus Tendzegolskis, Augustas Merkys, Osvaldas Juodelis bei jų treneris Edgaras Kovera.
Slidinėjimas – Ieva Dainytė, Gabija Bučytė, Lauryna Ančerytė, Emilija Bučytė, Rūta Žemaitytė, Martyna Biliūnaitė, Samanta Grigorjeva, bei jų trenerė Svetlana Dervinienė.
Dziudo – Roberta Titenytė, Aira Strelčiūnaitė, Justina Adomėnaitė, bei jų treneris Šarūnas Zlatkus.
Karate – Ganija Paunksnytė, Evija Juškevičiūtė, Tomas Burokas, Dominykas Žala, Domas Stankevičius, Emilis Marčenkovas, bei jų treneris Kastytis Stankevičius.
Plaukimas – Titas Zabulionis, Meda Mikučionytė, Nedas Giedraitis bei jų treneriai Jurgita Jurkėnienė ir Aleksandras Diominas.
Lengvoji atletika – Laurynas Maigys, Simonas Bakanas, Mažvydas Bivainis, Paulius Ivaškevičius, Ieva Zarankaitė bei jų treneriai Mantas Saliamonas ir Vita Zarankienė.

Po apdovanojimų renginio dalyviai ir svečiai buvo kviečiami įveikti lietuviška olimpinę mylią (1988 metrai).

Pirmąją vietą merginų tarpe iškovojo Emilija Bučytė, antrąją – Ieva Dainytė, trečiąją – Viltė Žiliukaitė.

Vaikinų tarpe nugalėjo Erikas Mackevičius, antras – Modestas Katinas, trečias Gustas Ingaunis.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos medaliais, taurėmis ir asmeniniais prizais.

Joomla templates by a4joomla