IMG_5481
IMG_5482
01/55

Nosted - Sporto vilkai, varžybos dėl 3-4 vietos

Paaiškėjo Utenos rajono I krepšinio lygos nugalėtojai ir prizininkai. Po sužaistų pusfinalių, kur Utenos DSC nugalėjo „Nosted&“ rezultatu 88-75, ir „Užpaliai“ 106-90 įveikė „Sporto vilkus“.

Mažajame finale susitiko „Nosted&“ ir „Sporto vilkų“ komandos. Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržus „Nosted&“ komandai, varžovai vis bandydavo sumažinti ir persverti rezultatą. „Sporto vilkai“ po dviejų kėlinių persvėrė rezultatą (47:41) ir nepaleido pergalės iki varžybų pabaigos.

Utenos rajono I krepšinio lygoje trečiąją vietą iškovojo „Sporto vilkų“ komanda, kurioje žaidė: Donatas Gruodis, Benas Pelėda, Remigijus Indrašius, Deividas Meidus, Edvinas Šaltenis, Rytis Puodžiukas, Rokas Žukauskas, Mindaugas Kietis, Deimantas Bartaškas, Emilis Trinkūnas, Paulius Katinas, Mantas Šveckus, komandos treneris Algirdas Rukšėnas.

Didžiajame finale susitiko Utenos DSC ir „Užpalių“ komandos. Susirgęs Utenos DSC krepšininkų treneris, Ernestas Leipus, turėjo praleisti rungtynes, vietoje jo į varžybas jauniesiems krepšininkams vadovauti buvo pakviestas Utenos „Juventus“ vyrų krepšinio komandos trenerio asistentas Nedas Pacevičius.

Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržė Utenos DSC krepšininkai, kurie turėjo pranašumą visus tris kėlinius. Viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje. „Užpalių“ komanda sulygino rezultatą ir įsiveržė į priekį, taip pergalės nebepaleido ir nugalėjo Utenos DSC komandą rezultatu 92-86.

Utenos rajono I krepšinio lygos nugalėtojai - „Užpalių“ komanda, kurią atstovavo: Aurimas Kvietkauskas, Tomas Mackonis, Tadas Vaškelis, Tomas Markevičius, Eimantas Žičkus, Andrius Rudokas, Paulius Vaškelis, Mindaugas Didžgalvis, Tautvydas Vaškelis, Titas Didžgalvis, Ernestas Leipus, Tomas Leika, Dalius Neliupšis, Paulius Martinonis, komandos vadovas Tadas Vaškelis.

Antrąją vietą iškovojo Utenos DSC krepšininkai: Gustas Ingaunis, Kajus Darvidas, Redas Šukšta, Martynas Žvirblis, Donatas Loginovas, Laurynas Rudis, Jokūbas Matijošius, Ugnius Laurinavičius, Justas Vinikas, Karolis Maldauskas, Deividas Jevstignejevas, Karolis Zdanauskas, Deividas Dijokas, komandos treneris Ernestas Leipus.

Apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: „Nosted&“ – Rytis Jasinevičius, „Sporto vilkai“ – Edvinas Šaltenis, Utenos DSC – Jokūbas Matijošius, „Užpaliai“ – Titas Didžgalvis. Rezultatyviausias finalinių varžybų žaidėjas – Gustas Ingaunis (Utenos DSC), naudingiausias finalinių varžybų žaidėjas – Tomas Markevičius („Užpaliai“).