Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionate Utenos daugiafunkcio sporto centro komandai trūksta tik vienos pergalės iki „B“ diviziono finalinio ketverto. Jaunieji uteniškiai, treniruojami Ernesto Leipaus, pogrupyje užėmę pirmąją vietą ir pateko į antrąjį etapą, kur laukė rungtynės su Ukmergės SC krepšininkais. Utenos DSC komanda namuose ir išvykoje iškovojo pergalės, bei pateko į III etapą, kur laukė Alytaus SRC komanda. Šių metų balandžio 13 dieną Utenoje įvyko pirmosios rungtynės, kuriose uteniškiai nugalėjo alytiškius rezultatu 104:78. Atsakomosios rungtynės š. m. balandžio 15 d. 16.30 val. Alytuje.

Toliau kovas Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje tęsia „A“ divizione jaunučių U15 krepšinio čempionate dalyvaujantys Utenos DSC krepšininkai (treneris Justas Giriūnas), U12 vaikų berniukų krepšinio čempionate „Pirmasis iššūkis“ dalyvaujantys jaunieji uteniškiai (trenerė Sinilga Bartaševičiūtė) ir U12 mergaičių krepšinio čempionate „Pirmasis iššūkis“ dalyvaujančios Utenos DSC krepšininkės (trenerė Aurimė Daiva Ališauskaitė).