Rokiskio_suris
spraitas
viesulas

Didinant Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą bei plečiant 3x3 prieinamumą regione Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba vykdo sporto rėmimo projektą „Aukštaitijos krepšinio fiesta“ (SRF-SRO-2021-1-0036). Projekto trukmė keturi metai.

Prie projekto veiklų kaip projekto partneriai prisideda Utenos rajono savivaldybė, Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“.

2022 metais vyko šeši etapai: Anykščiuose, Kupiškyje, Ukmergėje, Zarasuose ir du Utenoje. Varžybose dalyvavo per 250 komandų, per 1500 varžybų dalyvių iš Anykščių, Zarasų, Kupiškio, Ukmergės, Vilniaus, Utenos, Kraslavos (Latvija), . Kiekvieno amžiaus komandos etapo varžybose pagal galutinę užimtą vietą gauna įskaitinius taškus. Po šešias komandas iš kiekvienos grupės pateko į finalinę šventę, kuri vyko rugsėjo 17 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre. Finalinės šventės metu išaiškinti atskirų grupių nugalėtojai ir prizininkai.

Atskirų grupių nugalėtojais tapo: „Spraitas“ (Utena), „Užpaliai“ (Utena), „Kupiškio merginos“, „Snaiperiai“ (Vilnius), „NKA-Tigrai“ (Kaunas), „Rožinės panteros“ (Anykščiai-Ukmergė), „Viesulas“ (Ukmergė), „Elmis“ (Anykščiai).

Antrąsias vietas iškovojo: „Taurus“ (Vilnius), „Elmis Jr.“ (Anykščiai), „Utenos DSC – I“, „3 Amigos“ (Anykščiai), „Grizliai“ (Utena), „Jaguarai“ (Vilnius), „Kupiškis“, „Romeo gym“(Panevėžys).

Trečiąsias vietas iškovojo: „Kupiškis“, „Trys muškientininkės“ (Utena-Anykščiai), „Bičiuliai“ (Panevėžys), „Tsunamis“ (Ukmergė), „Anykštietės“, „Utenos DSC – II“, „Kupiškis“, „Romeo gym“ (Panevėžys).

Prie finalinės šventės organizavimo prisidėjo rėmėjai: UAB „Biovela-Utenos mėsa“, AB „Rokiškio sūris“, MB „Kerų sistemos“, „UNO pica“, Utenos rajono savivaldybė.