Gražų rugsėjo antradienį, į rudenėjantį Skaistašilio mišką, į orientavimosi sporto varžybas „Ruduo-2022“ susirinko orientavimosi sporto mėgėjai. Šios tradicinės sporto varžybos Utenoje vyko jau trisdešimt ketvirtą kartą. Jas organizavo Utenos daugiafunkcis sporto centras, Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono. Varžybos vyko penkiose amžiaus grupėse, nuo pačių mažiausiųjų iki suaugusiųjų.

Asmeninėje įskaitoje nugalėjo: Živilė Kanapkienė (Suginčių sk.), Lukas Gurklys (OK „Klajūnas“), Gabija Bučytė („Saulės“ gimnazija), Vakaris Beikus („Saulės“ gimnazija), Simona Pamakštytė (Utenos šauliai), Ąžuolas Samušis („Saulės“ gimnazija), Guoda Gudeliūnaitė (Utenos šauliai), Augustinas Kliukas (Utenos šauliai), Justinas Meidus (Utenos šauliai).

Komandinę pergalę šventė Utenos šaulių „Žalčio“ 909-oji kuopa, antri buvo „Saulės“ ir treti Dauniškio gimnazijos orientavimosi sporto mėgėjai.