Lapkričio 15 dieną, Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti, kuriose varžėsi mokykla darželis „Varpelis“, Aukštakalnio pradinė mokykla, Krašuonos, Vyturių progimnazijos ir Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius.
Pirmąją vietą Utenos DSC taurę ir teisę atstovauti Uteną, Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, antrąją- mokykla darželis „Varpelis“, trečiąją- Vyturių progimnazija, ketvirtąją – Aukštakalnio pradinė mokykla, penktąją - Krašuonos progimnazija.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Adelina Mikaitė, Tėja Jankauskaitė, Urtė Jonikavičiūtė, Emilija Vingilytė, Amrita Vegėlytė, Edelina Brukštutė, Benas Kubiliūnas, Dominykas Indrašius, Matas Didžgalvis, Jovydas Jankauskas, Edgaras Barčauskas, Ugnius Jasinskis, komandos vadovė Loreta Šapokienė.