A. Šapokos gimnazija (Paupio g. 1)

11.29 d. 15.30 val. U12 mergaičių krepšinio čempionatas Utenos DSC –„Umaras“ – Alytaus SRC

12.01 d. 14.45 val. U12 vaikų čempionatas „Pirmasis iššūkis“ Utenos DSC – SII Akademija II

Lapkričio 22-23 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Mergaičių grupėje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Vyturių, antrąją – Krašuonos ir trečiąją – Aukštakalnio progimnazijos mokinės.

Pirmąją vietą ir teisę atstovauti Uteną, Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, iškovojo: Gabija Drabulytė, Orinta Masijauskaitė, Miglė Sinkevičiūtė, Lėja Litinskaitė, Beatričė Trainytė, Goda Dičiūtė, Austėja Karaliūtė, Ija Strumskytė, Mėta Laurinavičiūtė, Andrėja Tumaitė, vadovės Svetlana Dervinienė ir Jurgita Kirilovienė.

Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Aukštakalnio, antrąją – Vyturių ir trečiąją Krašuonos progimnazijos mokiniai.

Pirmąją vietą ir teisę atstovauti Uteną, Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, iškovojo: Jonas Grockis, Titas Mameniškis, Kasparas Karinauskas, Domas Kiznys, Kajus Maldauskas, Emilis Misiūnas, Jonas Damošius, Armandas Laužadis, Liutauras Lukoševičius, Laurynas Zaranka, komandos vadovas Artūras Savickis.