Lapkričio 25 dieną, Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų kvadrato zoninės varžybos.

Mergaičių grupėje varžėsi Visagino „Verdenės“ gimnazijos, Utenos Vyturių progimnazijos ir Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos mokinės. Sužaidus visas varžybas paaiškėjo komanda – nugalėtoja, kuri dalyvaus Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių tarpzoninėse varžybose. Pirmąją vietą iškovojo – Utenos Vyturių progimnazijos, antrąją – Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos, trečiąją– Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokinės.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Gabija Drabulytė, Orenta Masijauskaitė, Miglė Sinkevičiūtė, Lėja Litinskaitė, Goda Dičiūtė, Austėja Karaliūtė, Mėta Laurinavičiūtė, Andrėja Tumaitė, Kamilė Banuškevičiūtė, Ija Strumskytė, komandos vadovės Svetlana Dervinienė ir Jurgita Kirilovienė.

Berniukų grupėje varžėsi Ignalinos Česlavo Kudabos gimnazijos, Visagino „Verdenės“ gimnazijos ir Utenos Aukštakalnio progimnazijos mokiniai. Sužaidus visas varžybas paaiškėjo komanda – nugalėtoja, kuri dalyvaus Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų tarpzoninėse varžybose. Pirmąją vietą iškovojo – Ignalinos Č. Kudabos gimnazijos, antri – Utenos Aukštakalnio progimnazijos, treti – Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokiniai.