IMG_6809
IMG_6830
01/27
start stop bwd fwd

Jau devynioliktą kartą vyksta krepšinio varžybos, skirtos Utenos rajono savivaldybės mero taurei laimėti, kuriose varžosi Utenos rajono krepšinio mėgėjai.
Varžybose dėl trečiosios vietos susitiko „UTA“ ir „EIRIF“ komandos. Po atkaklios kovos rezultatu 86:65 trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo „UTA“ komanda, treneris Eimantas Skersis.
Pagrindiniame finale susitiko Utenos DSC ir „Užpalių“ komandos. Pajėgesni buvo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai, kurie varžovus įveikė rezultatu 94:65 ir trečius metus iš eilės iškovojo Utenos rajono savivaldybės mero taurę.
Taurės laimėtojais tapo: Gustas Ingaunis, Kajus Darvidas, Justas Kuzma, Ernestas Petrėnas, Martas Meigys, Justas Vinikas, Vakaris Bartaševičius, Redas Šukšta, Ernestas Leipus, Eiviltas Ruzgas, Titas Didžgalvis, Laurynas Rudis, Jorestas Akavitas, Martynas Tamašauskas, Nojus Zaranka, komandos trenerė Sinilga Bartaševičiūtė.
Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti: „UTA“ – Deividas Meidus, „EIRIF“ – Donatas Brukštus, „Užpaliai“ – Tomas Markevičius, Utenos DSC – Titas Didžgalvis.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti rajono savivaldybės mero taurėmis, diplomais, medaliais.